top of page
brandove_foceni_radkapipotova_dobris_web694_edited.png

ROZVOJOVÝ KOUČINK

Chcete najít cestu k životní spokojenosti a mít se lépe?

Cítíte, že se nemůžete hnout z místa a přitom toužíte po změně, ale nevíte jak na to?

Děti vám rostou a dospívají nebo opouští domov a vy nevíte, kam nyní v životě směřujete, co chcete a jaká je teď vaše role?

Máte pocit, že se váš život ubírá směrem, který vám nevyhovuje?

Neztrácejte čas a energii blouděním v kruhu. Nemusíte na to být sami. Schopnost říct si o pomoc a chtít svůj život změnit je první krok na cestě ke spokojenosti.

Neváhejte se mi ozvat i v případě, že nemáte jasné téma. Velmi dobře se dá pracovat i s neurčitým pocitem nespokojenosti.

JAK PRACUJI?

Velice mi záleží na tom, aby naše setkání probíhalo v klidné a důvěrné atmosféře, kde vám dám prostor k přemýšlení a pomohu vám se ve vašem životě zorientovat – utřídit si a vyjasnit, co přesně vás trápí, co řešíte a zařadit to do „škatulek“.

Dopřeji vám, abyste dokázali najít, co můžete a chcete dělat jinak.

Poskytnu vám pohled druhé osoby na váš život – vidím, co nemůžete vidět a tím vám umožním nový náhled na události.

Zjistíte, jaké nejmenší kroky můžete udělat ke své spokojenosti, protože tak, jak děláme malé věci, děláme i ty velké.

Uvědomíte si, že v sobě máte zdroje, schopnosti a potenciál pro to, čeho chcete dosáhnout.

Provedu vás s energií sobě vlastní k vašemu cíli.

JAK TO FUNGUJE?

Naplánujeme si první nezávazné 20 minutové online sezení nebo telefonní hovor zdarma, při kterém: 

zmapujeme vaše témata a situaci 

probereme, čeho chcete dosáhnout 

zjistíme, jak můžeme spolupracovat, abychom vašich cílů dosáhli 

přijdeme na to, zda jsem pro vás vhodný průvodce

Protože jsem i lektorka jógy a mám ráda pohyb, využívám ho i při koučování - proto spolu můžeme vyrazit do přírody na procházku 

JAKÁ JE CENA?

VSTUPNÍ KONZULTACE

cca 20 minut

ROZVOJOVÝ KOUČINK

1x sezení / 75 minut

CERTIFIKACE

Jako certifikovaný kouč ČAK a MŠMT se moje praxe řídí Etickým kodexem a standardní praxí Mezinárodní federace koučování (ICF) a neustálým profesním rozvojem.

bara_brand_radkapipotova_01 (1).JPG

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Při rozhovoru s Bárou jsme se snadno dostaly k tomu, o čem jsem potřebovala mluvit, a cítila jsem, že Báru zajímá, na co přijdu. Dala mým myšlenkám dostatečný prostor a zároveň mi je pomohla strukturovat. Pokládala mi upřesňující otázky, ujišťovala se o tom, co je pro mě důležité a co ještě potřebuju prozkoumat. Její podpora celého procesu působila velmi přirozeně a příjemně. Pokud bych se chtěla posunout v nějakém tématu, ráda jí znovu oslovím.

Štěpánka

Bára je neskutečně pozitivní a energická žena. Do každého setkání navíc přináší laskavost a pochopení. V její přítomnosti mám pocit, že můžu říct cokoliv. Absolvovala jsem s Bárou sérii několika koučovacích setkání, kde jsme postupně opracovávaly téma mého sebevědomí, které jsem hledala po návratu z rodičáku. Podpořila mě jak koučovacími metodami, skrz které se mi podařilo pojmenovat, co vlastně řeším a kam chci směřovat (konečně!), ale především mě podpořila lidsky. 

Andrea

Bára je rozhodně člověk na správném místě! Doporučuji všem, kdo mají nějaká trápení a neví si rady! 

Katka

Bára je je za mě skvělým profesionálem s lidským přístupem a srdečným úsměvem. Při každém setkání jsem měla pocit, že jí na mně velmi záleží. Je neskutečně empatická a nenásilně provádí člověka, aby se s radostí sám nad sebou zamýšlel a někam posouval. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že to funguje. Jsem jí velmi vděčná a všem, kdo hledají takovou podporu, ji s radostí doporučím.

Markéta

bottom of page