top of page
bara_brand_radkapipotova_01 (4).JPG

PRAVIDELNÉ LEKCE CVIČENÍ

pro zdravá záda a štíhlou postavu

S sebou na lekce vhodné oblečení, dobrou náladu, zvídavost a chuť se hýbat. Pomůcky a podložky jsou k dispozici na místě. 

Zvu vás na cvičení, po kterém se budete cítit protažení, štíhlejší, plní energie a bez psychického napětí a tělesné ztuhlosti.

JAK PRACUJI?

Zaměřením se na náš dech a směřováním pozornosti zvenku do sebe sama uvolníme nahromaděné fyzické i duševní napětí a odpoutáme se od každodenních starostí.

Lehkými protahovacími cviky účinně zredukujeme ztuhlost v krční, hrudní i bederní páteři a pánvi. Rozhýbeme zatuhlé klouby. 

Nenáročnými posilovacími cviky zpevníme svaly celého těla i náš střed. 

Promyšlenou sestavou cviků podpoříme pružnost těla od hlavy až k chodidlům a zlepšíme elasticitu fascií. Získáme tak vytvarovanou postavu, odolná záda, štíhlý pas a mladistvý vzhled. 

Osvojením si několika nástrojů postupně natrvalo vyřešíme problémy s držením těla a zbavíme se bolesti zad.

Krátkou relaxací pročistíme mysl a nabijeme se do dalších dnů. 

Inspiruji se rolfcvičením podle metody Návod na tělo, jógou, strukturální integrací (Rolfingem, Rolfterapií), vývojovou kineziologií, pilates a jinými cvičeními a terapeutickými styly.

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Na cvičení s Bárou panuje vždycky přátelská a klidná atmosféra. Pracujeme hodně s dechem a držením těla, posilujeme ochablé svaly a zároveň ty zkrácené protahujeme. Bára se snaží všechny cviky dobře a často i velmi názorně 😊 vysvětlit, při cvičení je dostatek času a prostor pro individuální přístup.

Po cvičení se cítím velmi uvolněně a mám pocit, jako by celé moje tělo bylo více vzpřímené. Určitě bych ho každému doporučila. 

Lucka

Na lekci s Bárou se vždy moc těším. Dokáže dokonale protáhnout celé tělo a vše k tomu dobře vysvětlit. Díky cvičení s Bárou mi zmizely problémy s krční páteří, které jsem měla od sezení u počítače. Nejen, že si člověk dobře zacvičí a protáhne, ale také se skvěle zrelaxuje, závěrečná meditace je velice příjemná. 

Martina

S Bárou cvičím již několikátým rokem a rozhodně bych neměnila. Její lekce jsou perfektně připravené a vždy zohledňuje naše individuální schopnosti i případná omezení. Bára je velmi empatická, inspirativní a její hodiny jsou balzámem pro tělo i duši. 

Jitka

bottom of page