top of page
bara_brand_radkapipotova_01 (3).JPG

INDIVIDUÁLNÍ CVIČEBNÍ PROGRAM

pro zdravá záda a štíhlou postavu

Potřebujete se zbavit bolesti zad a kloubů a naučit se, jak jí předcházet?

Vyzkoušeli jste toho spoustu, ale stále se potýkáte s bolestmi a nejste s vašim tělem spokojeni?

Hledáte trvalé řešení vašich zdravotních problémů? 

Zajímá vás, jak používat tělo, aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo?

Chcete mít užší pas a menší břicho?

Máte hrb za krkem a chcete získat návod, jak se ho zbavit a jak předcházet jeho vytvoření?

Přejete si mít více energie, vnitřního klidu a vypadat a cítit se mladší́?

Mou vášní je vás podporovat, abyste se ve svém těle cítili skvěle!

Nenabízím zázraky, ale účinnou a jednoduchou metodu, jak používat své tělo v běžném životě a jak ho formovat za pomoci jednoduchého cvičení, které vám při pravidelné praxi přinese skvělé výsledky.

Postupně své tělo zbavíte bolesti a naučíte se ho používat tak, aby se problémy nevracely a nedocházelo k jeho přetížení.

JAK PRACUJI?

Dopřeji vám 100 % mé pozornosti v 60 ti minutové lekci. 

Probereme spolu váš životní styl, pohybové vzorce a omezení, časové možnosti, fyzický i psychický stav, Protože to, co děláte během vašich všedních dnů, jak se pohybujete, jak myslíte, jakému sportu a pohybu se nejvíce věnujete, jak dýcháte… to vše má vliv na to, jaké tělo teď máte. 

Naučím vás se automasážními technikami starat o vaší fasciální síť a kdykoli si ulevit od bolesti. Díky uvolnění fascií pak můžete tělo protahovat a tvarovat tam, kde je potřeba, protože místa na našem těle, která se nám nelíbí, jsou právě oblasti, kde je napětí, oslabení nebo zdravotní problém, a proto si tam naše tělo vytváří tzv. podpůrnou tkáň

Zaměříme se také na to, jak vaše tělo zpevnit a stabilizovat, aby se vaše chodidla a dolní končetiny staly pevnou oporou vašeho těla, což pomůže snížit přetížení zad a trapézových svalů.

Ukážu vám, jak funkčně a výhodně dýchat, a tím své tělo zbavit stresu a stažených fascií.

Podělím se s vámi o způsoby, jak využívat své tělo optimálně v každodenním životě, aby pohyb posiloval a nezatěžoval. Právě stále se opakující nevhodné pohyby jsou hlavním důvodem, proč se problémy stále vrací. Osvojíte si několik základních jednoduchých principů a jak je používat při každodenních činnostech.

Doporučím vám cviky na míru, které jsou vhodné pro vaše jedinečné tělo, které můžete praktikovat v mezičase našich setkání, podle vašich fyzických dispozic, mentálního rozpoložení a časových možností.

Inspiruji se rolfcvičením podle metody Návod na tělo, jógou, strukturální integrací (Rolfingem, Rolfterapií), vývojovou kineziologií, pilates a jinými cvičeními a terapeutickými styly.

JAK TO FUNGUJE?

Setkáme se na první 20-ti minutové konzultaci zdarma osobně nebo online, při které:

rozebereme témata těla i mysli a to, co vám cvičení pro zdravá záda a štíhlou postavu přinese

probereme, čeho chcete dosáhnout 

zjistíme, jak můžeme spolupracovat, abychom vašich cílů dosáhli 

přijdeme na to, zda jsem pro vás vhodný průvodce

CO ZÍSKÁTE?

Funkční střed těla, který vaše tělo podpoří.

Uvolněný a stabilní hrudník, který podpoří váš dech.

Prodlouženou páteř, která uleví vašim ploténkám, napřímí vás a zúží v oblasti pasu, čehož si bezesporu všimne i vaše okolí 😊

Snížení tlaku na vaše klouby, což se projeví tím, že se při pohybu nebudou tak snadno opotřebovávat, ale vyživovat a regenerovat a můžete si tak užívat bez bolesti jakýkoli pohyb a sport, který máte rádi.

Zklidnění vaší mysli a lepší vnímání vašeho těla, úlevu od jeho napětí a stažení a postupné vymizení bolestí páteře a pohybového aparátu.

Ladnost a lehkost pohybu, protože si rozhýbete, zpevníte a protáhnete vaše tělo.

Rozpuštěnou tkáň za krkem (tzv. vdovský hrb), vhodně aktivované svaly pánevního dna a zvednutá oční víčka bez chirurgického zásahu.

Nástroje, jak tělo používat v každodenním životě a cvičení, které je možné aplikovat kdekoli.

Tělo, které bude takové, jaké si ho uděláte.

JAKÁ JE CENA?

 

VSTUPNÍ KONZULTACE

cca 20 minut

​CVIČENÍ pro zdravá záda

a štíhlou postavu

1x individuální lekce / 60 minut

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Na lekci s Bárou se vždy moc těším. Dokáže dokonale protáhnout celé tělo a vše k tomu dobře vysvětlit. Díky cvičení s Bárou mi zmizely problémy s krční páteří, které jsem měla od sezení u počítače. Nejen že si člověk dobře zacvičí a protáhne, ale také se skvěle zrelaxuje, závěrečná meditace je velice příjemná.

Martina

S Bárou cvičím již několikátým rokem a rozhodně bych neměnila. Její lekce jsou perfektně připravené a vždy zohledňuje naše individuální schopnosti i případná omezení. Bára je velmi empatická, inspirativní a její hodiny jsou balzámem pro tělo i duši.

Jitka

Lekce jsou vedeny smysluplně v příjemné a uvolněné atmosféře. Bára ke každému přistupuje individuálně, pomáhá se správným nastavením těla a s provedením cviku. Její osobnost je velmi inspirující a obohacující jak při cvičení, tak i v osobním životě. Moc ráda lekce navštěvuji a těším se vždy na další.

Renata

bottom of page